Кобзареве слово невмируще!

Дата: 09.03.2021 13:28

Фото без описуНапевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Наш Пророк – це пильний вартовий, що стоїть на сторожі рідного слова та десятиріччями нагадує нам, хто ми і що ми, «чиїх батьків діти»… Тому щорічно у березневі дні ми вшановуємо память великого українця.

09 березня у бібліотеці Синівської ЗОШ для п’ятикласників та шестикласників проведена літературна година «Вічне Тарасове слово». Бібліотекар Наталія ПОСЬ презентувала дітям книжкову виставку  «Шевченківськими стежками», цікаво розповіла про  дитячі роки Генія, його творчість та нелегкий життєвий шлях.  Присутні на заході ознайомилися з різними виданнями «Кобзаря» та книгою  нашої землячки Т.Лісненко «Кобзареве слово невмируще».

Цього ж дня для учнів початкових класів проведена інформаційна хвилинка «Маленьким дітям про Великого Кобзаря».