Україна – соборна, вільна, єдина, неподільна!

Дата: 21.01.2023 11:09

Фото без описуУ рамках відзначення Дня Соборності України 19-20 січня у Синівському ліцеї проведено ряд виховних заходів.

Для наймолодших  учасників освітнього  процесу бібліотекар Наталія ПОСЬ підготувала тематичну виставку «Соборній Україні слава нині і повік». Першокласники дізналися про історію  виникнення свята Соборності  та видатних українців.

Здобувачі освіти  5-7 класів стали активними учасниками години спілкування  «Ти у нас одна, єдина наша ненька Україна», проведеної учителем історії Євгенієм БІЛАШЕНКОМ.  Наприкінці заходу діти утворили  живий ланцюг Соборності, що символізує єдність та волю українського народу.

Старшокласники під керівництвом  учителя історії Оксани КРЕВСУН організували квест-гру «Україна – соборна, вільна, єдина, неподільна». Змагалися між собою  команди «Вільні» (дівчата) та «Незалежні»( хлопці). Учасники виконали цікаві завдання, які були запропоновані на зупинках «Історична», «Лексична», «Асоціації», «Видатні діячі», «Вікторина», «Пісенна». З різницею в 1 бал перемогла команда хлопців «Незалежні».

Проведені заходи сприяли формуванню у дітей національної свідомості, вихованню  любові до України.