Новорічно-різдвяні свята - час  добра і милосердя!

Дата: 26.12.2022 10:52

Фото без опису24 грудня у Сумському національному академічному театрі драми та музичної комедії  імені М.С.Щепкіна відбулося обласне новорічно-різдвяне свято для дітей пільгових категорій. Щаслива нагода бути глядачами цього дійства випала здобувачам освіти Синівського ліцею девятикласникові Владиславу АВРАМЕНКУ та третьокласниці Катерині АВРАМЕНКО.

З новорічно-різдвяними святами дітей привітав голова Сумської військової державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, а Святий Миколай  вручив їм солодкі подарунки.

Переглянувши виставу «Пітер Пен», глядачі дійства були зачаровані майстерною грою акторів, красою костюмів і декорацій та ошатністю самого театру.

З чудовим настроєм  та позитивними емоціями діти попрощалися з організаторами заходу та висловили їм слова вдячності за теплий прийом, смачні гостинці,  турботу і хвилини щасливого дозвілля!