Моя Соборна Україно!

Дата: 23.01.2021 09:00

Фото без описуУ рамках відзначення Дня Соборності України 22 січня у Синівській ЗОШ проведено ряд виховних заходів.

Для наймолодших  учасників освітнього  процесу бібліотекар Наталія ПОСЬ підготувала презентацію  про історію виникнення свята Соборності України. Діти переглянули тематичну виставку «Україна – єдина країна», дали відповіді на запитання вікторини.

Учні 5-7 класів стали активними учасниками конкурсу малюнків «Я люблю Україну». Найкращі  роботи на Конкурс предстали юні художники: пятикласник Ростислав ВАРВАРУК, шестикласники Богдана КОНОНЕНКО  Альона КОЗЮРА та семикласник Богдан ТАРАСЕНКО.

Старшокласники переглянули та обговорили відеофільм «Свято Злуки. Політика пам’яті».

Проведені заходи сприяли формуванню в підростаючого покоління національної свідомості, вихованню патріотизму, любові до України.