«Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»

Дата: 19.11.2022 08:37

Фото без описуЗ нагоди Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насилля 18 листопада з восьмикласниками Синівської ЗОШ соціальним педагогом проведена година спілкування «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» Захід мав на меті сформувати у дітей уявлення про актуальні ризики в Інтернеті, повязані з посиланням інтимних фото.

Передувало годині спілкування обговорення цієї проблемної теми на батьківських зборах класу.

Під час заходу підлітки ознайомилися зі змістом понять «секстинг» та «онлайн-грумінг», дізналися як слід чинити та  де можна отримати допомогу у випадках потрапляння в ситуації секстингу  чи онлайн-грумінгу.

Діти працювали в групах, обговорювали презентацію та переглянутий фільм.

Захід мав пізнавальне та виховне значення. Підлітки дізналися про ризики та наслідки, які можуть спричинити ці, на перший погляд, дурниці й жарти. Зрозуміли, що зустрічі з друзями, яких вони знайшли в соціальних мережах, не завжди є корисними й безпечними. Адже іноді можуть коштувати здоров’я чи життя. А розповсюдження чужих інтимних зображень є злочином.