«Ти себе Українкою звала…»

Дата: 24.02.2021 05:01

Фото без описуУ рамках святкування 150-річчя з дня народження видатної української поетеси Лесі Українки 23 лютого для третьокласників  Синівської ЗОШ проведена літературна година «Ти себе Українкою звала…» Бібліотекар Наталія ПОСЬ презентувала дітям цікаву інформацію  про дитячі роки маленької Лесі в Новограді-Волинському, Луцьку, Колодяжному,  її перші спроби в поезії та  музиці,   творчу атмосферу, що панувала в родині Косачів. Третьокласники охоче декламували  вірші Лесі Українки, стали активними учасниками  вікторини "Що ти знаєш про Лесю Українку?"

Захід закінчився екскурсією до шкільної бібліотеки, де учні  ознайомилися з матеріалами тематичної виставки «Віночок шани Лесі Українки».