«Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!»

Дата: 07.05.2021 16:00

Фото без описуУ рамках відзначення Дня пам’яті та примирення, 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні   06-07 травня у Синівській ЗОШ  організовано ряд патріотичних виховних  заходів під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо».

Для учнів початкових класів шкільним бібліотекарем Наталією ПОСЬ разом з класоводом Людмилою ЛОВИГІНОЮ проведено годину спілкування «Травень несе нащадкам спогади свої…»  Діти дізналися  про  трагічні сторінки Другої світової війни, злочини комуністичного режиму, переглянули тематичну виставку літератури «Їх подвиги в пам’яті вічні…»

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих воїнів Другої світової війни та учасників АТО.

Старшокласники стали активними учасниками онлайн-заходу «Урок звитяги», на якому дізналися про героїзм жінок у Другій Світовій війні та подвиги воїнів АТО влітку 2014 року.