«Вишиванка – символ України, дзеркало народної душі»

Дата: 20.05.2021 15:42

Фото без описуУкраїнська вишивка - головний оберіг людини, живе іскристе диво, джерело радості, краси, творчого натхнення.

20 травня,   саме в  День вишиванки, Синівська ЗОШ замайоріла різноманітними візерунками української народної вишивки. Учні та вчителі, одягнені в колоритні національні сорочки, красномовно демонстрували традиції    рідного народу, його культуру.

Цього дня учні початкових класів підготували літературну композицію  «Вишиванка – символ України». Найактивніші учасники заходу, другокласники та четвертокласники, цікаво розповіли про історію народної вишивки, своїми руками виготовили ескізи вишиванок та переглянули тематичну виставку у шкільній бібліотеці.

День вишиванки закінчився флешмобом «А над світом українська вишивка цвіте!»